Instruktorzy


Kasia
Kasia

Katarzyna Piłat - Boratyńska

Dyplomowany instruktor zajęć grupowych Międzynarodowej Akademii IFAA. Ukończyła również szkolenie deepWORK® Basic w IFHIAS oraz bodyART® level1. Doświadczona w prowadzeniu różnych form zajęć. Uczestniczka licznych konwencji, maratonów oraz warsztatów fitness i tanecznych. Absolwentka Psychologii Wydziału Nauk o Wychowaniu UŁ.

"Ze sportem związana jestem od szkoły średniej. Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się w 2003 roku. Przez wiele lat uczestniczyłam w zajęciach jako klientka. Miałam szczęcie spotkać na swojej drodze wielu wspaniałych ludzi, którzy zarazili mnie swoją pasją i miłością do różnych form fitnessu i tańca. Dzięki nim uwierzyłam, że ja również mogę stanąć po drugiej stronie i realizować swoje marzenia. Moją misją życiową jest pomaganie ludziom. Radość i zadowolenie uczestników zajęć są dla mnie największą nagrodą i motywacją do dalszego działania".

Diana
Diana

Diana Muszyńska

 

Dyplomowany instruktor fitness i zajęć grupowych Międzynarodowej Akademii IFAA, doświadczona w prowadzeniu zajęć różnego typu. Uczestniczyła w wielu konwencjach, maratonach oraz warsztatach fitness.

“Jestem wielbicielką zajęć od średniej do wysokiej intensywności, bo lubię kiedy uczestnicy zajęć wychodzą z nich w pełni usatysfakcjonowani, zmęczeni i zadowoleni. Jednak zawsze dobieram ćwiczenia i intensywność do możliwości grupy. Najważniejszy dla mnie jest kontakt z uczestnikami zajęć, ich uśmiech, dobra zabawa i atmosfera na treningu. Ze sportem i fitnessem związana jestem od kilku lat. W Klubie Balanss pracuję niemalże od samego początku jego istnienia. Sport i fitness są moją pasją, dlatego nieustannie pracuje nad swoim rozwojem w tej dziedzinie.”

 

Ania
Ania

Anna Burchart

 

Dyplomowany instruktor fitness, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego- Wydziału Nauk o Wychowaniu. Pedagog resocjalizacyjny, z zamiłowania nauczyciel.

„Ze sportem łączy mnie wielka miłość od najmłodszych lat. Moją pasją są sporty siłowe, treningi izometryczne, biegi długodystansowe. Radość i uśmiech podopiecznych nadaje mojemu życiu sens. Praca z ludźmi to mój sposób na bycie szczęśliwym człowiekiem.”

 

Ania
Ania

Anna Śnieg

Magister filologii germańskiej, dyplomowany instruktor fitness, doświadczona w prowadzeniu zajęć różnego typu. Uczestniczyła w wielu konwencjach, maratonach oraz warsztatach fitness i tanecznych.
Ukończone szkolenia:
Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej
Fight kick
Step basic
Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych
Total Muscle Training -> TMT level 1
Ovoball
Zdrowy kręgosłup
Stretching
Tubing
Bosu
Basic Personal Trainer
„Mam na imię Ania. Aktywność fizyczna towarzyszy mi od zawsze. Zaczynałam od szkolnych SKSów, grałam w piłkę ręczną. Ponadto jeżdżę na łyżwach. Zajęciami fitness zainteresowałam się w momencie, kiedy sama zaczęłam na nie uczęszczać. Wtedy zapragnęłam znaleźć się po drugiej stronie. Tak się stało. Jestem instruktorką fitness od roku 2009. Od tego czasu ciągle poszerzam swoją wiedzę i rozwijam swoje umiejętności na licznych szkoleniach, warsztatach, oraz zdobywam wiedzę od osób, które mają większą wiedzę niż ja. Uwielbiam także tańczyć. Najbardziej podoba mi się salsa solo i bachata solo, dzięki którym odkryłam swoją kobiecość. Ponadto tańczę w parach salsę LA, salsę kubańską, oraz bachatę.
Najważniejszy jest dla mnie Twój uśmiech po treningu, a także rozbudzenie Twojej motywacji do cięższej pracy, a także zwiększenie świadomości Twojego ciała.”

Łukasz
Łukasz

Łukasz Fijałkowski